01
| Styrkegympa Espedalsskolan kl 18:00
Veteran-OL Torsås OK
| Denys
|
|
02
| Skidträning Karlsnäs kl 18:15
| Skidgruppen
|
|
03
| Innebandy Espedalsskolan kl 18.00
Sverigepremiären Åhus, natt [anmälan]
Nattvasan
|
|
|
04
|
Sverigepremiären Furuboda, medel [anmälan]
|
|
|
05
|
Sverigepremiären Furuboda, lång [anmälan]
Vasaloppet
|
|
|
06
| Styrelsemöte Karlsnäs 18:00
Skidträning Karlsnäs kl 18:15
|
Skidgruppen
|
|
07
| Löpträning G-klaven 18:15
|
|
|
08
| Styrkegympa Espedalsskolan kl 18:00
| Denys
|
|
09
| Skidträning Karlsnäs kl 18:15
| Skidgruppen
|
|
10
| Innebandy Espedalsskolan kl 18.00
Junior Camp 2023, Orion [anmälan]
Kattegattnatt [anmälan]
|
|
|
11
|
Junior Camp 2023, Orion [anmälan]
Hallandspremiären, medel [anmälan]
|
|
|
12
|
Junior Camp 2023, Orion [anmälan]
Hallandspremiären, lång [anmälan]
|
|
|
13
| Lärgrupp orientering Karlsnäs 18-19:45
Skidträning Karlsnäs kl.18:15
|
Skidgruupen
|
|
14
| Löpträning G-klaven 18:15
|
|
|
15
| Styrkegympa Espedalsskolan kl 18:00
Onsdagsorientering Augerum, OK Orion
| Denys
|
|
16
|
|
|
|
17
| Innebandy Espedalsskolan kl 18.00
|
|
|
18
|
Vårracet Orion, lång [anmälan]
Swecup 9 Skidskytte, Mora
|
|
|
19
|
Vårracet Orion, medel [anmälan]
Swecup 10 Skidskytte, Mora
|
|
|
20
| Lärgrupp orientering Karlsnäs 18-19:45
Skidträning Karlsnäs Kl.18:15
|
Skidgruppen
|
|
21
| Löpträning G-klaven 18:15
|
|
|
22
| Styrkegympa Espedalsskolan kl 18:00
Veteran-OL, Berga SOK
| Denys
|
|
23
| Möte Karlsnäskommittén, kl. 15.00, Karlsnäsgården
| Lars M
|
|
24
| Innebandy Espedalsskolan kl 18.00
JSM Sprint Skidskytte, Sollefteå
|
|
|
25
|
Vårdubbeln Skogsfalken, medel [anmälan]
JSM Masstart Skidskytte, Sollefteå
|
|
|
26
|
Vårdubbeln Skogsfalken, lång [anmälan]
JSM Singel mixstafett Skidskytte, Sollefteå
|
|
|
27
| Ungdoms- och nybörjarträning Brunnshallarna kl 18:00
Rullskidträning Bräkne-hoby kl.18:00
|
Skidgruppen
|
|
28
| Löpträning G-klaven kl 18
|
|
|
29
| Avslutning Styrkegympa Espedalsskolan kl 18:00
| Denys
|
|
30
| Barmarksträning karlsnäs kl.18:15
| Skidgruppen
|
|
31
|
|
|
|