U-serien 5/9 on 2001-09-05 21:32
Preliminär resultatlista skapad av OE2001 Sverige © Stephan Krämer 2001

   Pl   Stnr    Rank Namn                         År  Dst Klubb                               Tid 



H16  (7/7)     Preliminär resultatlista  2 

    1      5         Gustav Strindhagen           86    1 FK Vittus                         33:09 
    2      7         Emil Fager                   86    1 FK Vittus                         41:38 
    3      4         Gustav Petersson             86    1 Ronneby OK                        43:04 
    4      1         Tommy Garting                86    1 FK Vittus                         43:12 
    5      6         Oskar Johansson              86    1 OK Dacke                          43:25 
    6      3         Mattias Olsson               86    1 FK Vittus                         55:23 
    7      2         Ola Johansson                85    1 OK Orion                          59:24 



H14  (8/8)     Preliminär resultatlista  2 

    1     16         Lukas Pettersson             89    1 Ronneby OK                        36:17 
    2      9         Johan Olausson               87    1 OK Orion                          36:45 
    3      8         Henrik Svilling              87    1 FK Vittus                         45:45 
    4     14         Tobias Andersson             88    1 OK Dacke                          50:57 
    5     11         Björn Andersson              88    1 FK Vittus                         52:22 
    6     12         Tom Olausson                 88    1 OK Orion                          55:04 
    7     10         Ola Runeson                  88    1 OK Dacke                        1:16:42 

          13         Olof Nilsson                 88    1 Ronneby OK                     ej start 



H12  (11/11)   Preliminär resultatlista  2 

    1     24         Erik Sedhed                  90    1 FK Vittus                         25:32 
    2     26         Thom Barbus                  89    1 OK Dacke                          26:31 
    3     23         Jon Nilsson                  90    1 Ronneby OK                        28:38 
    4     21         Gustav Linde                 89    1 Ronneby OK                        29:22 
    5     25         Erik Madsen                  89    1 Ronneby OK                        29:34 
    6     20         Olof Sandgren                89    1 OK Orion                          31:03 
    7     22         Per Johansson                89    1 OK Orion                          34:36 
    8     28         Johan Gustavsson             90    1 OK Orion                        1:03:41 

          27         Martin Olsson                90    1 Ronneby OK                     ej start 
          17         Tim Pålsson                  89    1 Ronneby OK                     ej start 
          29         Timofej Sibilev              90    1 Ronneby OK                     ej start 



H10  (3/3)     Preliminär resultatlista  2 

    1     34         Måns Sandgren                91    1 OK Orion                          14:10 
    2     32         Johan Engström                     1 OK Orion                          18:11 
    3     33         Markus Johansson             92    1 FK Vittus                         25:44 



D16  (6/6)     Preliminär resultatlista  2 

    1     37         Åsa Järvholm                 85    1 FK Vittus                         35:08 
    2     41         Louise Johansson             85    1 FK Vittus                         37:11 
    3     38         Marie Madsen                 86    1 Ronneby OK                        44:01 
    4     39         Linn Olsson                  86    1 OK Orion                          45:29 
    5     36         Amelie Sundahl               86    1 OK Dacke                        1:05:00 

          40         Jenny Eigert                       1 OK Dacke                       ej start 



D14  (7/7)     Preliminär resultatlista  2 

    1     46         Susanne Johansson            87    1 FK Vittus                         29:31 
    2     49         Ida Olsson                   88    1 OK Orion                          33:03 
    3     44         Linnea Ewö                   87    1 OK Orion                          33:16 
    4     45         Ingela Smedenmark            87    1 Ronneby OK                        34:15 
    5     48         Sandra Olsson                88    1 OK Dacke                          40:00 
    6     43         Malin Passby                 88    1 Ronneby OK                        40:13 

          47         Susanne De Bourg             88    1 Ronneby OK                     ej start 



D12  (8/8)     Preliminär resultatlista  2 

    1     59         Frida Johansson              89    1 OK Dacke                          24:21 
    2     55         Lisa Pettersson              90    1 OK Dacke                          26:52 
    3     58         Denise Leandersson           89    1 OK Orion                          27:13 
    4     56         Maria Ohlsson                90    1 FK Vittus                         29:01 
    5     57         Maria Gummesson              89    1 Ronneby OK                        30:41 
    6     53         Frida Andersson              90    1 OK Dacke                          33:28 
    7     54         Julia Frisk                  89    1 OK Orion                          35:21 
    8     52         Emma Svensson                89    1 OK Orion                          41:22 



D10  (17/17)   Preliminär resultatlista  2 

    1     67         Adina Strand                       1 OK Orion                          20:05 
    2     64         Josefin Eigert               92    1 OK Dacke                          21:33 
    3    116         Elin Linde                         1 Ronneby OK                        23:05 
    4     65         Veronica Aspvall             91    1 Ronneby OK                        24:03 
    5     75         Fia Malmkvist                      1 Ronneby OK                        25:09 
    6     62         Eleine Olausson              92    1 OK Orion                          25:37 
    7     74         Ida Nilsson                        1 Ronneby OK                        25:44 
    8     63         Karin Smedenmark             91    1 Ronneby OK                        28:15 
    9     72         Isabella Normark                   1 Ronneby OK                        31:23 
   10     70         Johanna Davis                 0    1 Ronneby OK                        32:34 
   11     68         Linnea Lysebring                   1 Ronneby OK                        34:22 
   12     73         Maja Pettersson              92    1 OK Dacke                          38:47 
   13     66         Ottilia Sundahl              92    1 OK Dacke                          42:32 

          69         Anna Andersson                     1 OK Orion                       ej start 
          71         Sara Olsson                   0    1 OK Dacke                       ej start 
          35         Olivia Leandersson                 1 OK Orion                       ej start 
          76         Julia Andersson                    1 Ronneby OK                     ej start 



U3  (4/4)      Preliminär resultatlista  2 

    1    131         Sofia Sonesson                     1 OK Dacke                          29:20 
    2     79         Richard Brabus                     1 OK Dacke                          46:08 
    3     77         Angelica Larsson             90    1 OK Dacke                          52:06 

          78         Malin Kembring                     1 OK Dacke                       ej start 



INSKOLNING  (5 Preliminär resultatlista  2 

         107         Fredrik Henriksson                 1 Ronneby OK                        Godk. 
         109         Emil Olsson                  94    1 OK Orion                          Godk. 
          96         Margrete Aspvall             93    1 Ronneby OK                        Godk. 
          88         Anton Johansson                    1 OK Orion                          Godk. 
         106         Amanda Latvalentho                 1 OK Dacke                          Godk. 
          99         Moa Pettersson                     1 OK Dacke                          Godk. 
         111         Sandra Eriksson                    1 Ronneby OK                        Godk. 
          86         Malin Nilsson                      1 OK Orion                          Godk. 
          83         Maja Andersson               93    1 OK Dacke                          Godk. 
         104         Johannes Larsson                   1 OK Dacke                          Godk. 
          90         Björn Edvinsson                    1 Ronneby OK                        Godk. 
         125         Erika Höglund                      1 OK Dacke                          Godk. 
          97         Maja Öhman                         1 OK Dacke                          Godk. 
         129         Sam Johansson                      1 OK Dacke                          Godk. 
          87         Emma Andersson               92    1 OK Dacke                          Godk. 
         114         Malin Teblad                       1 OK Dacke                          Godk. 
          93         Sanna Pettersson                   1 OK Dacke                          Godk. 
          81         Gabriel Normark                    1 Ronneby OK                        Godk. 
         128         David Larsson                      1 OK Dacke                          Godk. 
          94         Per Edvinsson                      1 Ronneby OK                        Godk. 
         113         Martina Fredriksson                1 OK Dacke                          Godk. 
          95         Kristina Nedfors                   1 OK Dacke                          Godk. 
         127         Sofia Persson                      1 OK Dacke                          Godk. 
         126         Emma Harboe                        1 OK Dacke                          Godk. 
          84         Julia Smedenmark             95    1 Ronneby OK                        Godk. 
         105         Emanuel Klasson                    1 OK Orion                          Godk. 
         121         Anton Warby                        1 OK Dacke                          Godk. 
         119         Sanna Pettersson                   1 OK Dacke                          Godk. 
         108         Stina Öhman                        1 OK Dacke                          Godk. 
         103         Jakob Nilsson                      1 Ronneby OK                        Godk. 
         101         Hanna Johansson               0    1 OK Dacke                          Godk. 
         118         Jonathan Pettersson                1 OK Dacke                          Godk. 
         124         Cecilia Karlsson                   1 OK Dacke                          Godk. 
         120         Dennis ErikssonIsokääntä           1 Ronneby OK                        Godk. 
         117         Rebecca Ågren                      1 Ronneby OK                        Godk. 
         100         Sara Davis                         1 Ronneby OK                        Godk. 
         112         Lovisa Ågren                       1 Ronneby OK                        Godk. 
          89         Olle Öhman                         1 OK Dacke                          Godk. 
          92         Jenny Sedhed                 94    1 FK Vittus                         Godk. 
         122         Henrik Johannesson                 1 Ronneby OK                        Godk. 
         123         Samuel Giselsson                   1 Ronneby OK                        Godk. 
         130         Simon Sonesson                0    1 OK Dacke                          Godk. 
         110         Emil Pettersson                    1 OK Dacke                          Godk. 
          91         Daniel Karlsson                    1 OK Dacke                          Godk. 

         102         Martin Weimer                      1 OK Orion                       ej start 
          82         Åsa Rönning                        1 OK Orion                       ej start 
          98         Erik Klasson                       1 OK Orion                       ej start 
          85         Emma Byggerth                      1 OK Dacke                       ej start 
         115         Ida Byggerth                       1 OK Dacke                       ej start 
          80         Linda-Marie Kembring               1 OK Dacke                       ej start